EĞLENCE & AKTİVİTE

Bir tatlı yorgunluk…

Tatilinizi en unutulmaz biçimde geçirmeniz için hazırlandık! Oda kalitemiz, farklı lezzetteki yemekler, doğa ve denizin müthiş uyumunun yanısıra, eğlenceli aktivitelerimizle hem sizin, hem çocuklarınızın bir tatilden beklentilerini karşılıyoruz.

Huzurun tatlı yorgunlukla birleştiği, birbiriyle uyum içinde yaşadığı bir otel tasarladık ve her aşamada profesyonel ekibimiz hizmetinizde olacak…

Profesyonel animasyon ekibimiz ve türlü oyunlar, yarışmalarımızla tatil hafızanızda yer edecek Bodrum Park Resort.


Aktiviteler

Huzur içinde yapacağınız tatilin içinde spor, eğlence, doğa olmalıydı. Biz de buna göre hazırlandık; her aşamasında profesyonel hizmetin sunulduğu aktivitelerimiz ile misafirlerimize hazırız.

Animasyonlar ve oyunlar, Tenis kortları (3 adet profesyonel kort), Mini futbol sahası (çim halı), Okçuluk, Bilardo (ücretli), Dart, Masa tenisi, Boccia, Havuz oyunları, Su sporları (ücretli), Dalış (ücretli)


Hizmetler

Çamaşırhane hizmetinden, araç kiralamaya, her daim temiz havlulardan bebek bakıcısına dek bütün hizmetlerimiz misafirlerimizin daha konforlu bir tatil geçirmesine yönelik hazırlandı. Hizmet esaslarımız kalitemize dairdir.

Şezlong, Minder, Güneş şemsiyesi ve plaj havlu servisi, Çamaşırhane (ücretli), Bebek bakıcısı (istek dahilinde ve ücretli), WI-FI (ücretli), Doktor (ücretli), Araç kiralama servisi (ücretli), Bisiklet kiralama (ücretli)


Keyifli Sağlık

Misafirlerimiz tarafından çok rağbet gören ve hem sağlığınıza, hem huzurunuza unutulmaz katkılar sağlayacak Buddha Spa’da kendinizi şımartın. Kapalı havuzumuzda dinlenin, fitness hizmetimizden yararlanın, muhteşem hamamımızda gününüzü büyük bir dinlenme ve huzurla kapatın.

Sauna hizmeti, Hamam (ücretli), Fitness, Kapalı havuz, Rahatlama kürleri ve masajlar


Çocuklar

Tatile tek başına çıkanlar, arkadaş grupları ve çocuksuz aileler kadar biricik çocuklarımızı da düşündük. Eğitimli ve yetkin personel kadromuz açık ve kapalı oyun alanlarında, kaydıraklı havuzlarda ve otelimizin dört bir yanında küçük misafirlerimizin yanında yer almaktadır. Onlara da benzersiz bir tatil sunmak için öğrenirken eğlenecekleri ve farklı kültürlerle kaynaşacakları bir hizmet sunulmaktadır. Çocuklarımız için de unutulmaz bir tatil tasarlamak ve ailelerle çocuklar arasındaki ilişkiyi huzurla düzenlemek otelimizin amaçlarındandır.


Toplantı ve Seminer

Yüksek teknoloji ile donanmış ekipman olanakları ile toplantılarınız ve seminerleriniz için hazırız. Konferans, workshop, seminer, imza günü ve türlü buluşmalar için Bodrum Park Resort, doğanın tam ortasında huzurlu bir ortam sunuyor. Bodrum’da hem eğlenip tatil yapmak, hem de işlerinizi yüksek teknolojiden yararlanarak muhataplarınızla paylaşmak sizin elinizde. Bir yandan öğrenirken, bir yandan eğlenebilir ve çok faydalı sonuçlar alabilirsiniz.